Een dagje er op uit 

Dat de omgeving van Mooi Oavelt de moeite waard is, hebben we u al verteld. Maar het mooiste is dat er in deze prachtige omgeving een uitgebreid fietspadennet en wandelroutes zijn aangelegd. Zo wordt het u wel heel gemakkelijk gemaakt om ieder jaargetijde te genieten van de schoonheid van Drenthe. Maar ook voor andere activiteiten zit u goed in Havelte.
 

Gezellig uit

Steenwijk: midweekfeesten op elke woensdag in juli en augustus
Meppel: meppelerdagen op elke donderdag in juli en augustus 
Diever: elke maandag braderie vanaf  juli 
Havelte: elke dinsdag braderie vanaf  juli 
Vledder: elke dinsdag braderie vanaf  juli
 

Bezichtingen

Vlindertuin in Havelte www.vlinderparadijs.nl op loopafstand
Taman Indonesia www.taman-indonesia.nl
Histo mobiel leuke uitjes in en rondom Giethoorn www.histomobil.nl
Oude aarde Giethoorn www.deoudeaarde.nl
Hunnebedden in Havelte www.hunebedden.nl op loopafstand
Schaapskooi www.deholtingerschaapskudde.nl op loopafstand vanaf 1 mei

 

Activiteiten volwassenen

Outdoor Point: www.outdoorpoint.nl
Groenuit dieverbrug: www.groenuit.nu
Solex tocht: www.solexdrenthe.nl
Solextochten rond Havelte: www.solexverhuurhavelte.nl
Rondleiding en wijnproeverij Wijngoed Havelte: www.wijngoedhavelte.nl
Rondvaarten door Giethoorn: www.zwaantje.nl
Rondvaart door de Weerribben: www.weerribbenrondvaarten.nl

 

Activiteiten met kinderen

Speel en ijsboerderij de drentse koe www.drentse-koeijs.nl
Speelstad oranje www.speelstadoranje.nl
Rondrit met legertruck vanaf de Marinushoeve door de omgeving www.heideexpres.nl
Rondrit met een paardentram vanaf de Marinushoeve door de omgeving www.paardentramuffelte.nl
Ballorig Meppel www.ballorig.nl/meppel 

 

Golf en midgetgolf

Golfclub Havelte www.golfclubhavelte.nl
Golf koekange www.pitch-putt.nl/koekange
Midgetgolf Havelte www.theehuis-hunebed.nl 

 

Catering

Cateringservice de Patrijs: www.doldeskoele.nl
Knooppunt Havelte:www.knooppunt-havelte.nl 
De Veurdale: www.veendijk.nl
De Rand van Havelte: www.derandvanhavelte.nl
De Streekslager: www.destreekslager.nl

Uit eten

Restaurant Long Pin Havelte: 0521 - 341 158
Theehuis Hunebed: www.theehuis-hunebed.nl 
Eetcafe Knooppunt Havelte: www.knooppunt-havelte.nl
De Rand van Havelte: www.derandvanhavelte.nl
De Streekslager: www.destreekslager.nl
De Wapserherberg: www.hapserherberg.nl
Wok in Meppel: www.etenenfusion.nl

Voor meer suggesties of informatie kunt u terecht bij de receptie of bij de VVV in Havelte. 
VVV Kantoor Havelte is te bereiken op telefoonnummer 0521 - 341 222 

Waarom kiest u voor Groepsaccommodatie Marinushoeve?

  • 8 tweepersoonskamers met eigen sanitair
  • 5 familiekamers met sanitair
  • Woonkamer met meerdere zithoeken
  • Keuken voorzien van professionele apparatuur
  • Rolstoelvriendelijk en aangepast voor minder validen
  • Privé wellness
  • Speelruimte met speeltafels en Xbox
  • Vergaderruimte
  • Overdekt zwembad